OLIMPIADA SPORTOWA 2017

Na obiektach sportowych Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu 20 czerwca 2017 odbyła się  OLIMPIADA SPORTOWA 2017  pt. ,,w dobrych zawodach wystąpiłem,bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem” 2TM 4-7

Rozegrano różne konkurencje, w różnych kategoriach wiekowych min. skok w dal, przeciąganie liny, piłka nożna, piłka plażowa, rzut lotką do tarczy, bieg w workach, wyciskanie odważnika Po zakończonej rywalizacji zwycięzcy zostali odznaczeni specjalnymi medalami z okazji jubileuszu 25 lecia Diecezji Zamojsko- Lubaczowskiej przez ks.Bp. Mariana Rojka

W  OLIMPIADZIE SPORTOWEJ 2017  pt. ,,w dobrych zawodach wystąpiłem,bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem” wzięło udział 1020 uczestników ( 68 drużyn piłkarskich w 4 kategoriach wiekowych) z ponad 60 parafii Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej i szkół miasta Zamościa i powiatu zamojskiego.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania dla; ks.Marka Mazurka parafia pw. Św. Brata Alberta szefa wolontariuszy i wszystkim wspaniałym wolontariuszom, Prezesa KS. Agros Pana Konrada Firka, Ks. Tomasza Winogrodzkiego DKS „Gaudium” Zamość, Wojciecha Suchowicza – społecznika, SUCHOWICZTEAM – piłka nożna dziewcząt, ks. Jarosława Feresza –  Parafia pw.św.Bożej Opatrzności w Zamościu oraz mediom zamojskim.

Główny organizator Małgorzata Farion – Prezes Stowarzyszenia Sympatyków Orszaku III Króli, KS Agros Zamość.

Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Komunikat końcowy (skrócony)
Olimpiada Sportowa ‘ 2017
Zamość, 20.06.2017r.

PIŁKA NOŻNA

SP KLASY III-IV
1. Parafia Lipsko k/Zamościa
2. Parafia Oleszyce
3. Parafia pw. Św. Mikołaja w Szczebrzeszynie
SP KLASY V-VI
1. SP Wierzba
2. Parafie Tomaszów Lub.
3. Parafia Trzęsiny
GIMNAZJA
1. Parafia Łaszczów
2. Parafia Miączyn
3. Parafia pw. Św. Michała w Zamościu
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
1. Parafia Bełżec
2. Parafia Tarnogród
3. Parafia pw. Św. Stanisława Lubaczów

 

PIŁKA PLAŻOWA

SZKOŁY GIMNAZJALNE
1. Parafia Strzyżów
2. Parafia Sitaniec
3. Parafia Dołhobyczów
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
1. Parafia Górecko Kościelne
2. Parafia Zwiastowania NMP Zamość – Ekonomik
3. Parafia Tomaszów Lub. – Sanktuarium

RZUT LOTKA DO TARCZY

SP KLASY III-IV
1. Szymon Dobrowolski – ZS Nr 5 Zamość
2. Paweł Kukiełka – ZS Nr 5 Zamość
3. Piotr Kłapouchy – Parafia Stary Zamość

SP KLASY V-VI
1. Mateusz Góra – Parafia Majdan Sopocki
2. Bartłomiej Stadnicki – Parafia Radzięcin
3. Kacper Dudek – Parafia Majdan Sopocki

 

GIMNAZJA
1. Igor Flis – Parafia Frampol
2. Mateusz Źerebiec – Parafia Hedwiżyn
3. Michał Złomaniec – Parafia Horyszów Polski

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
1. Wiktoria Gil – Parafia Chrystusa Króla Biłgoraj
2. Martyna Bielecka – Parafia Chrystusa Króla Biłgoraj
3. Wojciech Kukiełka – Parafia Chrystusa Króla Biłgoraj

BIEGI W WORKACH

SP KLASY III-IV
1. Gabriela Gmoch – Parafia Bełżec
2. Kacper Strojny – Parafia Bełżec
3. Wróbel Jagoda – Parafia pw. Św. Mikołaja w Szczebrzeszynie
SP KLASY V-VI
1. Oliwia Gał – SP Smart School Zamość
2. Jakub Padjasek – SP Zamch
3. Martyna Zawiślak – SP Stary Zamość
GIMNAZJA
1. Kacper Małysa – Parafia Dąbrowica
2. Wiktoria Blacha – Parafia Dąbrowica
3. Łukasz Wolanin – Parafie Tomaszów Lub.

BIEG SZTAFETOWY- WAHADŁOWY

SP KLASY III-IV
1. Parafia Lipsko k/Zamościa
2. Parafia Bełżec
3. Parafia pw. Świętej Bożej Opatrzności Zamość

SP KLASY V-VI
1. SP Smart School Zamość
2. Parafia Frampol
3. Parafia pw. Świętej Bożej Opatrzności Zamość

GIMNAZJA
1. Parafia Obsza
2. Parafia Trzęsiny
3. Parafia Radzięcin

SKOK W DAL Z MIEJSCA

SP KLASY III-IV
1. Kacper Strojny – Parafia Bełżec
2. Radosław Sadlej – Parafia Tarnogród
3. Julia Wolańczuk – Parafia Bełżec

SP KLASY V-VI
1. Mikołaj Dibruta – Parafia Złojec
2. Ksawery Bednarz – Parafia Oleszyce
3. Szymon Harkot – Parafia pw. Św. Mikołaja w Szczebrzeszynie
GIMNAZJA
1. Sławomir Świder – Parafia Dołhobyczów
2. Tymoteusz Bartnik – Parafia w Biłgoraju
3. Kuba Polakowski – Parafia Kosobudy

PRZECIĄGANIE LINY

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
1. Gimnazjum Nr 5 Zamość
2. Parafia Horyszów Polski
3. Parafia Zwiastowania NMP Zamość – Ekonomik

WYCISKANIE ODWAŻNIKA

1. Damian Juszczak – parafia pw. Św. Brata Alberta w Zamościu
2. Dawid Cozac – Parafia Lubaczów
3. Tomasz Chmiel – Parafia Radzięcin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *