Najlepsi uczniowie publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Zamościa. wyróżnieni przez Prezydenta Miasta .

Dzisiaj tj. 23.06.2015 o godz. 12 i 14 w Sali Consulatus odbyła się uroczystość wręczenie dyplomów i nagród książkowych ufundowanych przez Prezydenta Miasta Zamość dla najlepszych uczniów publicznych i niepublicznych szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Zamościa. Nagrody otrzymali finaliści i laureaci olimpiad ogólnopolskich z listy MEN oraz innych olimpiad ogólnopolskich i konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych i gimnazjów organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty. Najlepsi, laureaci kilku konkursów oraz laureaci Olimpiad, którzy znaleźli się w pierwszej 10, otrzymali statuetki „Najlepszy z najlepszych”. Dyplomy i nagrody książkowe otrzymali tez nauczyciele, którzy przygotowywali uczniów do tych konkursów.

Zespół Szkół nr1 uczniowie
Klim Bartosz Radosław Marmaj Aleksandra Lechowicz Kacper Jan
nauczyciele Alina Stopa Anna Biłant Grażyna Kupidura

Zespół Szkół nr 2 uczniowie
Bender Aleksandra Kołcon Mateusz Pizoń Piotr Wachowicz Wiktor
Dubel Julia Martyna Szewczak Norbert
nauczyciele Alicja Dubel Edyta Wilczyńska-Krawiec Elżbieta Danilewicz Lidia Mróz Marta Majewska Marta Słomianowska

zespół szkół nr 3 uczniowie
Kulas Hubert Bujak Jakub Tymura Katarzyna
Zub Jakub Maluha Zuzanna Pikuzińska Klaudia Lempert Aleksander
nauczyciel Agnieszka Stepaniuk Beata Staszewska Bożena Burmas
Danuta Magdziarz Jadwiga Mazurek Jolanta Michalczuk Monika Leśniak

Zespół Szkół nr 4 uczniowie
Margol Jakub Kalicińska Agnieszka Anna Szlingiert Filip Robert
Greszta Patryk Tyrka Michał Korneluk Justyna Chachuła Marcelina Adriana
nauczyciel Aleksandra Luchowska-Bartnik Anna Grodzka Anna Topolska Danuta Margol Danuta Raczkiewicz Małgorzata Jasek

Zespół Szkół nr 5 uczniowie
Mazurek Igor Rycyk Hubert Duma Mateusz Węgrzyn Michał Kowalczuk Karol Dziuba Paulina Pliżga Sandra Lewkowicz Paweł
nauczyciel Agnieszka Wasil Barbara Rybczyńska Bożena Wieczorek
Dariusz Niećko Elżbieta Stępora Irena Chwiejczak Małgorzata Hołys
Małgorzata Rycaj Małgorzata Sochań-Krupa Monika Paska

Gimnazjum nr 2 uczniowie
Kaźmierczak Aleksandra Katarzyna Wszoła Wojciech Gontarz Krzysztof Dominik Bednaruk Katarzyna Patrycja Tochman wiktoria
nauczyciele Agnieszka Pogódz Anna Chadam Anna Radlińska Danuta Bińkowska Diana Skoczylas Małgorzata Goraj Stępora Mariusz

Szkoła Podstawowa nr 2 uczen
Chwaluk Weronika Cholewa Jakub Marek Galewski Marcin Konrad
Kupryjaniuk Sandra Żerebiec Adrian
nauczyciele Iwona Czerw Agnieszka Leńczuk Anna Janik Elżbieta Sak Ewa Kitka Siostra Lebica Halina

Szkoła Podstawowa nr 6 uczen
Magryta Aleksandra Monika Badach Miłosz Bartosiewicz Hubert Jakub Dzikowski Jakub Hart Philip Timothy Zabiciel Michał
nauczycieleDorota Chudoba Dorota Kowalczyk Grażyna Orszewska
Jerzy Smól Marta Mazurek

Smart School uczeń Krzanowski Jan Tadeusz
nauczyciel Katarzyna Jachorek

Zespół Szkół Katolickich uczniowie
Szamik Magdalena Kinga Sokołowski Marcin Brożek Grzegorz
Sokołowski Marcin Tymosz Wiktoria
nauczyciel Edyta Jóźkiewicz Elżbieta Gburek Sylwester Zwolak Waldemar Wolanin

Zespół Szkół Społecznych uczniowie
Rudzińska Anna Magdalena Firek Julia Mieczysława Kotlińska Katarzyna Radliński Michał Novoa Musiej Sebastian Salej Michał Antosiak Aleksandra Duchnowski Damian Sebastian Brzyska Agata Aleksandra Sokołowski Wojciech Karol Jagoda Pokryszka Piotr Figurski kinga bojarczuk aleksandra zgnilec adam kobylarz

nauczyciel Agnieszka Cybulska Elżbieta Tyburska Ewa Mazurek-Kopeć Jacek Podkościelny Karolina Hadło Małgorzata BochyńskaZbysław Zapała

I LO uczniowie
Paweł Gontarz Patrycja Ejsmont Oliwia Rybczyńska Paweł Flis
Aneta Komisarczuk Krzysztof Łoza Inga Szczerbinska Wojciech Trześniowski Michał Kapuśniak Bartosz Sawicki

nauczyciel Beata Hawrylak Mirosława Podhajny Włodzimierz Kuśmierczuk Kzrysztof Bałuka Zygmunt Kamiński Andrzej Mazurkiewicz Maria Bubiłek

III LO uczniowie
Dorota Kasiura Dominika Bajwoluk Karolina Derkacz Rafał Dyrda
Katarzyna Spychalska Maciej Momot Jakub Tłuczek

nauczyciel Zbigniew Kordyaczny Anna Stopyra Maria Hałasa
Mirosława Podgórska

uczniowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr2 Robert Romaniuk
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr2 Adrian Godzisz
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr2 Adrian Marczewski

nauczyciel ZSP2 Miroslaw Skóra

Fotorelacja Mirosław Chmiel

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *