Dzień Edukacji Narodowej w Zamościu [pełna lista nagrodzonych i wyróżnionych]

Dzisiaj (18 października) w Centrum Kultury Filmowej  w Zamościu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Spotkanie co roku jest okazją do wyróżnienia nauczycieli z placówek oświatowych z terenu Miasta Zamość.

Osoby docenione przez magistrat nagrodami to:

  • Justyna Renata Babiarz-Furmanek – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 8 im. Orląt Lwowskich
  • Wojciech Janusz Bartosiewicz – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Stefana Batorego
  • Jadwiga Jolanta Bartoszczyk – dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Agata Brykner – nauczyciel Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej
  • Katarzyna Bukowska – zastępca dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
  • Renata Anna Chyrchała – dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki
  • Renata Czajkowska – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Szymona Szymonowica
  • Piotr Czechoński – nauczyciel Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
  • Małgorzata Drozd – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
  • Joanna Marzena Figiel – dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 9
  • Małgorzata Gajewska – nauczyciel II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej
  • Dorota Małgorzata Gajewska-Moś – nauczyciel Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny
  • Anna Gęborys – nauczyciel III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida
  • Bożena Główka – nauczyciel Przedszkola Miejskiego Nr 14
  • Lucjan Gnyp – dyrektor Bursy Międzyszkolnej Nr 1
  • Elżbieta Grzybek – zastępca dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego
  • Zenon Hałasa – nauczyciel Centrum Kształcenia Praktycznego
  • Sylwia Horoszkiewicz – dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
  • Elżbieta Anna Karol – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
  • Zbigniew Kordyaczny – nauczyciel III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida
  • Bożena Krupa – dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego
  • Alicja Kulesza – nauczyciel Przedszkola Miejskiego Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Eliza Leszczyńska-Pieniak – nauczyciel III Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida
  • Waldemar Lisowski – nauczyciel Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki
  • Barbara Łuczuk – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
  • Anna Łyś – nauczyciel Przedszkola Miejskiego Nr 6
  • Magdalena Majer – nauczyciel Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego
  • Marzena Janina Mazurek – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 8 im. Orląt Lwowskich
  • Maria Mołdoch – dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
  • Ewa Jadwiga Nowakowska – dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 6
  • Sylwia Olejko – zastępca dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego
  • Bożena Palikot – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
  • Dariusz Ryszard Pałkowski – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
  • Aneta Urszula Parol – nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
  • Renata Stanisława – Piechnik – nauczyciel Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki
  • Anna Barbara Pieczniak – dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 10
  • Anna Radlińska – nauczyciel Przedszkola Miejskiego Nr 4
  • Agata Słowik – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Stefana Batorego
  • Aneta Beata Słupczyńska – nauczyciel Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego
  • Tadeusz Szewczyk – dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego
  • Izabela Małgorzata Szponar – nauczyciel Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego
  • Barbara Tęczak – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukasińskiego
  • Małgorzata Twardziszewska – nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego
  • Iwona Zgnilec – nauczyciel Szkoły Podstawowej Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. Adama Mickiewicza
  • Grażyna Elżbieta Ziemiańska – dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 5.

Tytuł „Zasłużony dla Oświaty Zamościa” otrzymała Maria Bubiłek – nauczyciel I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Zamoyskiego oraz I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej w Zamościu.

Dodatki motywacyjne otrzymali:

  • Renata Adamska – Przedszkole Miejskie Nr 14
  • Ewa Bakun – Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej
  • Beata Chmura – II  Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
  • Monika Cieślak – Przedszkole Miejskie Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Alicja Dubel – Szkoła Podstawowa Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Barbara Grądkowska – Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
  • Wiesława Komadowska – Przedszkole Miejskie Nr 4
  • Joanna Kowalewska-Guz – Przedszkole Miejskie Nr 15
  • Agata Kozak – Przedszkole Miejskie Nr 8 im. Jana Brzechwy
  • Waldemar Leszczyński – Bursa Międzyszkolna Nr 2
  • Małgorzata Mróz – Przedszkole Miejskie Nr 1
  • Dorota  Pintal – Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Lidia Sternik – Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi
  • Dorota  Szewczyk – Przedszkole Miejskie Nr 12
  • Antoni Szostek – III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
  • Antoni  Turzyniecki – Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego           
  • Zbigniew Zienkiewicz – Centrum Kształcenia Praktycznego

Listy gratulacyjne otrzymali nauczyciele m. in szkół niepublicznych:

  • Sława Bilska  – nauczyciel Zespołu Szkół Społecznych  im. Unii Europejskiej w Zamościu
  • Anna  Czechyra – nauczyciel Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej  Smart School w Zamościu
  • Iwona   Duda – nauczyciel Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu
  • Małgorzata  Godzisz – nauczyciel Państwowego Liceum  Sztuk Plastycznych im. Barnarda Morando w Zamościu
  • Arkadiusz Jesionka – nauczyciel Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkół Mundurowych im. Powstania Zamojskiego w Zamościu
  • Małgorzata Kuzdra  – nauczyciel Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych”Krok za krokiem” w Zamościu
  • Katarzyna Manachiewicz – nauczycie Państwowego Liceum  Sztuk Plastycznych im. Barnarda Morando w Zamościu
  • Andrzej Mazurkiewicz – nauczyciel Zespołu Szkół Społecznych   im. Unii Europejskiej w Zamościu
  • Agata Pacyk – nauczyciel Przedszkola „Ziarenko” w Zamościu
  • Mirosława Podhajny – nauczyciel Zespołu Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
  • Barbara Popik – nauczyciel Zamojskie Stowarzyszenie Edukacji i Pomocy Socjalnej Młodzieży w Zamościu
  • Elżbieta Repeć – nauczyciel Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej Smart School w Zamościu
  • AleksandraRudyk – nauczyciel Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szynamowskiego w Zamościu
  • Piotr Siewień – nauczyciel I Prywatne Technikum Hotelarskie
  • Agnieszka Tama – nauczyciel Przedszkola „Radosna Kraina” w Zamościu
  • Krystyna Wojtak – nauczyciel Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Ojca Pio w Zamościu
  • Seweryn Wyszyński – dyrektor Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego.

Urząd Miasta Zamość pamiętał także o 51. nauczycielach, którzy odeszli na emerytury. Oto ich lista:

  • Alicja Andrzan – Zespól Szkół Pondpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej
  • Danuta Barto – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
  • Danuta Bińkowska – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
  • Maria Bubiłek – I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
  • Alicja Ciupa – Zespól Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
  • Tytus Czuchaj – I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
  • Aldona Dejak – Przedszkole Miejskie Nr 4
  • Zofia Dudek  – Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tedeusza Kościuszki
  • Jolanta Dworzańska – Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tedeusza Kościuszki
  • Maria Dziuba – II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej
  • Joanna Godawa – III Liceum Ogólnokształcące
  • Jolanta Goryczka – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
  • Jadwiga Gradziuk – Szkoła Podstwowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
  • Małgorzata Grądkowska – Zespól Szkół Pondpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej
  • Małgorzata Grela – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
  • Elżbieta Grygiel – Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukasińskiego
  • Joanna Grzesik – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
  • Elżbieta Hałasa  – Przedszkole Miejskie Nr 12
  • Maria Józefowicz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
  • Helena Kamińska – Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy
  • Jadwiga Karchut – Przedszkole Miejskie Nr 5
  • Marzenna Kasperska – III Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida
  • Urszula Klich – Przedszkole Miejskie Nr 9
  • Krystyna Kopciowska – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
  • Stanisława Kozłowska – Bursa Międzyszkolna Nr 1
  • Barbara Kowalczyk – I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego
  • Teresa  Kudyk – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
  • Maria Kuraszkiewicz Chomiuk – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Stefana Batorego
  • Alina Lenart – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica
  • Maria Grażyna Lenartowicz – Przedszkole Miejskie Nr 6
  • Grażyna Lubczyk – Zespól Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
  • Bożena Łojek – Przedszkole Miejskie Nr 12
  • Alina Łyciuk – Bursa Międzyszkolna Nr 1
  • Helena Mik – Szkoła Podstawowa nr 3 im. Elizy Orzeszkowej
  • Jadwiga Morawska – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica
  • Grażyna Mróz – Przedszkole Miejskie Nr 4
  •  Zofia Nowak – Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego
  • Urszula Pawełczak – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 1
  • Elżbieta Pietrzak – Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna Nr 1
  • Stefania Poluch – Zespól Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki, Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego
  • Wiesława Potocka – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
  • Grażyna Prejbusz – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza
  • Barbara Przestrzelska – Zespól Szkół Ponadpodstawowych Nr 1
  • Anna Psiuk -Przedszkole Miejskie Nr 8 im. Jana Brzechwy
  • Stanisława Sędłak – Szkoła Podstawowa Nr 9 im. Tadeusza Kościuszki
  • Teresa Soboń – Szkoła Podstawowa Nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Waleriana Łukasińskiego
  • Krystyna Sosnowska – Przedszkole Miejskie Nr 13
  • Jadwiga Świst – Bursa Międzyszkolna Nr 2
  • Teresa  Wierzbowska – Przedszkole Miejskie Nr 8 im. Jana Brzechwy
  • Elżbieta Zakrzewska – Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Szymona Szymonowica
  • Ewa Żołyniak – Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z tego wydarzenia:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *