3. Zamojski Festiwal Podróży „Eskapady Kresowe” – „Warsztaty Podróżnika”

W Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu rozpoczął się 3. Zamojski Festiwal Podróży „Eskapady Kresowe”. Przed południem odbyły się zajęcia edukacyjne dla młodzieży gimnazjalnej pod nazwą „Warsztaty Podróżnika”, które poprowadzili zamojscy podróżnicy i organizatorzy turystyki: Janek Cios i Jacek Podkościelny oraz  Damian Lemański . Pierwsi prelegenci opowiadali o sprzęcie  i przygotowaniach do wypraw górskich jak i bezpieczeństwie aby z takich wypraw wrócić cało i szczęśliwie. Pan Jacek Podkościelny również zaprezentował krótki film z tegorocznego wyjazdu do Japonii i Korei. Damian „Wolf  Wagabunda” Lemański zaprezentował film „181” – relacja z samotnej wyprawy po Ameryce Południowej – Damian „Wolf .Po prezentacji odbyła się seria pytań do autora filmu od zebranej młodzieży.

Organizator 3. Zamojskiego Festiwalu Podróży „Eskapady Kresowe” –  Zamojskie Towarzystwo Turystyczne oraz Centrum Kultury Filmowej „Stylowy”

3. Zamojski Festiwal Podróży „Eskapady Kresowe” wsparły firmy m.in. Serwis VAN, TAXI VAN, EURO CAR – ZAMOŚĆ, LOT Zamość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *