Znowu na pudle

O kolejnym paśmie sukcesów mogą mówić piłkarki UKP Suchowiczteam. Tym razem w Krasnobrodzie w piątek ( 10 maja) zwyciężyły młodziczki w turnieju LZS, a w sobotę orliczki w turnieju w ramach projektu LZPN i Ministerstwa Sportu i Turystyki.

11 maja na obiektach Igrosu UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska wygrał w rywalizacji grupowej z Perłami Lublin 5:0, Sybillą Puławy 7:0 i Legionem Grabów Szl. 3:2, w półfinale pokonał Niedźwiadka Chełm 2:0, a w finale ponownie Legion 2:1. Po siedem bramek w zespole zdobyły Alicja Krępińska i Martyna Nowosad.

Na kolejnych miejscach uplasowały się ekipy Legionu, Niedźwiadka, Stali Stalowa Wola, SP Kaczórki, Wilki Wilków, Sybilli i Pereł.

Skład orliczek UKP Suchowiczteam w rozgrywkach był nastepujący: Martyna Nowosad, Alicja Krępińska, Oliwia Bzówka, Zuzanna Bednarska, Zofia Ważny, Aleksandra Momot, Natalia Tymura, Patrycja Dziduch, Marlena Sołtys, Ada Kliszcz, Wiktoria Poździk.

Warto podkreślić, że zawodniczki UKP Suchowiczteam w ciągu dwóch miesięcy zapewniły sobie udział w trzech finałach wojewódzkich rozgrywek „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” (drugie miejsce), Wojewódzkich Mistrzostw Młodziczek oraz Ogólnopolskiego Turnieju LZS ‘”Mała Piłkarska Kadra czeka” zaplanowanych na czerwiec w Wilkowie.