XVIII Spotkania z Kolędą i Pastorałką – Zamość 2018

W dniu 10 stycznia 2018 r. w godz. 08.30 – 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu odbyły się XVIII Spotkania z Kolędą i Pastorałką. Na scenie MDK zaprezentowało się 19 zespołów i 56 solistów z województwa lubelskiego. Jury konkursu w składzie – Przewodnicząca P. Magdalena Stopa, członkowie komisji P. Ewa Lisak i P. Władysław Swacha postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria III i II / Zespoły

Złota Gwiazdka – Zespół Pozytywnie zakręceni – Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza w Grabowcu, opiekun: Karol Chilewicz
Srebrna Gwiazdka – Zespół wokalny ONI – Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala” w Hrubieszowie, opiekun: Aneta Franke
Brązowa Gwiazdka – Zespół wokalny CZADOWE NUTKI – Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju, opiekun: Mirosław Kurzyński
Wyróżnienie – Zespół wokalno – instrumentalny EARonic – II Liceum Ogólnokształcące im. M. Konopnickiej w Zamościu, opiekun: Joanna Kołodziejczyk
Wyróżnienie – Zespół wokalny – Szkoła Podstawowa im. Gen. Władysława Sikorskiego w Łaszczowie, opiekun: Arkadiusz Kłyż

Kategoria I / Zespoły

Złota Gwiazdka – Zespół wokalno – instrumentalny – Szkoła Podstawowa w Miączynie, opiekunowie: Agnieszka Bereżańska i Ks. Piotr Szeptuch
Srebrna Gwiazdka – Zespół Wokalny – Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, opiekun: Paweł Kołodziejczyk
Brązowa Gwiazdka – Szkolny Zespół Muzyczno – Wokalny „WIOLINKI” – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Zamościu im. Henryka Sienkiewicza, opiekun: Krystian Metyk
Wyróżnienie – Duet Laura Rapa i Samuel Bartosiński – Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej, opiekun: Alicja Chołyst

Kategoria I / Soliści

Złota Gwiazdka – Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, opiekun: Anna Klus
Srebrna Gwiazdka – Julia Kozłowska – Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi Smart School, opiekun: Ks. Sławomir Korona
Brązowa Gwiazdka – Maja Wójtowicz – Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi w Janowie Lubelskim, opiekun: Diana Krzemińska
Wyróżnienie – Amelia Puchalska – Szkoła Podstawowa w Justynówce, opiekun: Justyna Kudyba
Wyróżnienie – Nicola Kostecka – Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce, opiekun: Elżbieta Jakubczak

Kategoria II / Soliści

Złota Gwiazdka – Kaja Peć – Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego w Józefowie, opiekun: Rafał Knap
Srebrna Gwiazdka – Maja Rębisz – Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Majdanie Sopockim, opiekun: Małgorzata Giska
Brązowa Gwiazdka – Anna Błaszczak – Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie, opiekun: Anna Klus
Wyróżnienie – Franciszek Barnowski – Gimnazjum Nr 1 w Zamościu, opiekun: Katarzyna Beda

Kategoria III / Soliści

Złota Gwiazdka – Marika Drożdżak – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu, opiekun: Elżbieta Swacha
Srebrna Gwiazdka – Paulina Pawluk – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu, opiekun: Elżbieta Knap
Brązowa Gwiazdka – Martyna Duda – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu, opiekun: Elżbieta Swacha
Nagrodę Specjalną Dyrektora MDK Zamość P. Andrzeja Szumowskiego zdobyła Dominika Krawiec ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Mjr. H. Dobrzańskiego „Hubala” w Hrubieszowie, opiekun: Aneta Franke.
Wszystkim serdecznie gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy na kolejne konkursy organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *