Suchowiczteam tym razem z brązem

Lubelski Związek Piłki Nożnej zaprosił do udziału w Halowym Turnieju o Puchar Prezesa , pierwszą siódemkę zespołów młodziczek /2006 i młodsze/ na podstawie zajmowanych miejsc po rundzie jesiennej w  lidze wojewódzkiej. Zawody, które odbyły się 10 lutego w Piaskach wygrały zawodniczki AZS Biała Podlaska przed LKS Wierzchowiska , na najniższym stopniu podium z brązowymi medalami znalazły się młode piłkarki Uczniowskiego Klubu Piłkarskiego Suchowiczteam Wólka Panieńska .
Zawodniczki Wojciecha Suchowicza, pokonały po 1:0 Start Tomaszów L., Piątkę B. Podlaska, 3:0 Dubler Opole L., zremisowały po 1:1 z Perłą Lublin i LKS Wierzchowiska oraz uległy AZS B. Podlaska 0:2.
Najlepszą Bramkarką turnieju została Wiktoria Ciurysek a w gronie najlepszych zawodniczek znalazła się Martyna Nowosad. Swój wkład w niewątpliwy sukces zespołu miały również: Jagoda Wróbel-strzelczyni czterech bramek, Ola Bednarz, Klaudia Kołcon i Roksana Kozłowska oraz Marta Sierkowska, Alicja Krępińska i Maria Terlecka. Kierującym zespołem był Marcin Siekierda. Piąte miejsce przypadło Startowi Tomaszów Lub.