Suchowiczteam – sreberko w Opolu Lubelskim

Młodziczki UKP Suchowiczteam po raz drugi w tym miesiącu zajęły drugie miejsce w halowym turnieju. 17 lutego w Opolu Lub. rywalizowały z siedmioma zespołami z województw: lubelskiego,mazowieckiego,świętokrzyskiego i łódzkiego. W meczach grupowych zawodniczki Wojciecha Suchowicza zremisowały z Dublerem Opole Lub. 1:1 , wygrały z Legionem Grabów Szl. 5:1 i z KP Kielce 4:1, w półfinale pokonały Dargfil Tomaszów Maz. 3:0 a w finale , po bezbramkowym spotkaniu , uległy w rzutach karnych zawodniczkom KP Kielce. W meczu o trzecie miejsce piłkarki Leszka Staszczaka ze Sparty Biłgoraj pokonały Dargfil 5:2. Najlepszą zawodniczka turnieju , organizatorzy wybrali Amelię Rugała , która w ub. roku przeszła do UKP Suchowiczteam z Roztocza Szczebrzeszyn.

Skład UKP Suchowiczteam : Wiktoria Ciurysek,Wiktoria Siekierda,Amelia Rugała,Jagoda Wróbel,Karolina Muzyczuk,Zuzanna Gitner,Paulina Bazylak,Diana Bartko,Dominika Bartko,Martyna Nowosad,Maria Terlecka,Marta Sierkowska
Końcowa kolejność Ogólnopolskiego Halowego Turnieju Dziewcząt o Puchar Burmistrza Opola Lub. : 1.KP KIELCE 2.UKP SUCHOWICZTEAM 3.SPARTA 4.DARGFIL 5. DUBLER I 6.ZAMŁYNIE Radom 7. DUBLER II 8.LEGION Grabów Szl.