Puchar Roztocza dla Zamojskiego Klubu Karate Tradycyjnego

W miniony weekend odbył się XXXI Puchar Roztocza zorganizowany przez Lubelski Związek Karate Tradycyjnego pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

Na najwyższym podium stanęła Wioleta Szerafin zdobywając miejsce 1 w konkurencji kata, w kumite była 3. Sebastian Franczak wywalczył miejsce 2 w kumite i 3 w kata, a Wiktoria Pańczyk zajęła miejsce 2 w kumite i 3 w kata. Ignacy Pieczykolan zdobył 3 miejsce w kata, Olga Lackorzyńska 4 miejsce w kata, Arkadiusz Słoma 4 miejsce kata i 4 w kumite.
Sobotni Puchar Roztocza poprzedziło zgrupowanie Kadry Województwa Lubelskiego Seniorów, Młodzieżowców, Juniorów, Juniorów Młodszych, w którym brali udział zawodnicy Zamojskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Zgrupowanie odbyło się w ramach programu przygotowań do: Otwartych Klubowych Mistrzostw Europy w Karate Tradycyjnym Karate- Do Orlen 2017 (20-22.10.2017 Lublin). Karatecy uczestniczyli również w Regionalnym Kursie Mistrzowskim, który poprowadził Prezydent Międzynarodowej Federacji Karate Tradycyjnego Włodzimierz Kwieciński 8 dan. Kurs odbył się w Krasnobrodzie i Zamościu w Kazamacie Bastionu I- siedzibie najstarszego klubu karate tradycyjnego w mieście, Zamojskiego Klubu Karate Tradycyjnego prowadzonego przez –  sensei Artur Szerafin.