Program działań 26 Finału WOŚP w Zamościu dniu 14 stycznia 2018 r

Sztab Nr 892 w Młodzieżowym Domu Kultury im K. Makuszyńskiego, ul. Kamienna 20 w Zamościu, godz. 8.00 – 20.00
·         Od 8:00 – Odbiór identyfikatorów przez wolontariuszy WOŚP oraz wydawanie puszek;
·         Od godz. 8:00 – Dzień Dawcy Szpiku Podczas 26 Finału WOŚP
·         Od godz. 8:00 – Wystawa fotograficzna – Finały WOŚP w Zamościu – Andrzej Szumowski
·         Od godz. 9:00 – Charytatywny Turniej Szachowy MDK Zamość „Serce przy sercu”
·         Od godz. 11:00 – Charytatywny Turniej Gier Komputerowych „Młodzi informatycy dla WOŚP”;
·         Od 11.30 – Gorąca grochówka – Firma „DAVIG ” Żywienie Dzieci i Młodzieży – Stanisława Worytko;
·         Od godz. 13:00 – Przyjmowanie puszek i liczenie pieniędzy
·         Godz. 20:00 – Zakończenie przyjmowania puszek od wolontariuszy w dniu 26 Finału

Galeria Handlowa Twierdza Zamość, ul. Przemysłowa 10, godz. 11.00- 20.00
Koncert Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.  Prowadzenie: Aleksandra Baranowicz, Paweł Kowalczyk
·         11.00 – Rozpoczęcie koncertu: „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.
·         11.05 – Pokazy karateków (Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego)
·         11.15 – Szkoła muzyczna YAMAHA
·         11.35 – Zespół Taneczny MDK Zamość „Kornelki” – gr. I
·         11.45 – Zespół wokalny MDK Zamość  – gr. I
·         11.55 – „Licytacje” dla WOŚP

·         12.00 – Oficjalna inauguracja działań 26 Finału WOŚP w Zamościu: Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

·         12.15 – „Licytacje” dla WOŚP
·         12.30 – Zespół Taneczny MDK Zamość „Kornelki” – gr. II
·         12.40 – Pokazy karateków (Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego)
·         12.50 – „Licytacje” dla WOŚP
·         13.00 – Dzień Dawcy Szpiku Podczas 26 Finału WOŚP
·         13.05 – Zespół Taneczny MDK Zamość „Kornelki” – gr. III
·         13.15 – Szkoła muzyczna YAMAHA
·         13.30 – Pokaz sztuk walki – LO Centrum Szkół Mundurowych w Zamościu
·         13.35 -„Licytacje” dla WOŚP
·         13.40 – Zespół Taneczny MDK Zamość „Kornelki” – gr. IV
·         13.45 – „Licytacje” dla WOŚP
·         14:15- Chór Ziemi Zamojskiej CONTRA
·         14:35 – „Licytacje” dla WOŚP
·         14.45 – Pokazy karateków (Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego)
·         15.00 – Zespół Taneczny MDK Zamość „Kornelki” – gr. V
·         15.05 – Zespół wokalny MDK Zamość
·         15.10 – Licytacja WOŚP
·         15.20 – Zespół wokalny MDK Zamość
·         15.25 – Pokaz tańca  – Platinium Fitness Zamość
·         15.40 – Capoeira – Emil Rafalski
·         15.50  – Zespół Tańca Nowoczesnego MDK Zamość „Raptis” gr. I
·         15.55 – „Licytacje” dla WOŚP
·         16.05 – Zespół wokalny MDK Zamość
·         16.10 – Zespół Tańca Nowoczesnego MDK Zamość „Raptis” gr. II
·         16.15 – „Licytacje” dla WOŚP
·         16. 35 – Zespół wokalny MDK Zamość  gr. III, IV, V
·         16.40 – „Licytacje” dla WOŚP
·         16.50 – Występy wokalne nagrodzonych w konkursie „Spotkania z Kolędą i Pastorałką”
·         17.00 – Pokaz tańca  – Zumba Agnieszka Wypijacz
·         17.05 – Zespół wokalny MDK Zamość
·         17.10 – Zespół Tańca Nowoczesnego MDK Zamość „Raptis” gr. III
·         17.15 – Julka Majer- piosenki
·         17.20 – Szczebrzeska Kapela Podwórkowa
·         17.30 – Zespół wokalny MDK Zamość  gr. II
·         17.35 – Zespół Tańca Nowoczesnego MDK Zamość „Raptis” gr. IV
·         17.40- Zespół wokalny MDK Zamość
·         17.50 – Zespół Tańca Nowoczesnego MDK Zamość „Raptis” gr. V
·         17.55 – Dzień Dawcy Szpiku Podczas 26 Finału WOŚP
·         18.00 -„Licytacje” dla WOŚP
·         18.05 –Arleta Jurkiewicz – piosenki
·         18.15 – Zespół Tańca Nowoczesnego MDK Zamość „Raptis” gr. I – solo, duety
·         18.30 – „Licytacje” dla WOŚP
·         19.00 – Gwiazda wieczoru – Zespół BAFLO
·        20.00 – Światełko do Nieba – pokaz sztucznych ogni

Działania towarzyszące: (Galeria Handlowa Twierdza Zamość ul. Przemysłowa 10)
·         11:00 – 19:30 – Aukcje oraz Fanty – „Każdy los gra dla WOŚP”
·         11:00 – 15:00 – Medyczne Studium Zawodowe  im. Stanisławy Leszczyńskiej w Zamościu –  Pokazy makijażu, itp.
·         11:00 – 15:00 – Szkoły policealne i licea dla dorosłych Żak – kiermasz wyrobów florystycznych
·         11:00 – 20:00 – Dzień Dawcy Szpiku Podczas 26 Finału WOŚP
·         10:00 – 15:30 – Liceum Ogólnokształcącego Centrum Szkół Mundurowych Zamość – prezentacja wyposażenia na stoisku, prezentacja podstawowych technik samoobrony, pokaz samoobrony połączony z prezentacją postaw strzeleckich.

Restauracja „Morandówka” – ul. Staszica 25
·         13.01.2018 r. godz. 17:00 – Turniej DARTA

Samochody 4×4 –ul. Lubelska (plac pomiędzy Stokrotką a Koszarami)
·         9:00 –16:00 –  kuchnia polowa, grill, kawa, herbata; możliwość przejazdu samochodem terenowym; dłuższe przejazdy samochodem rajdowym w terminie późniejszym;

Zamojski Dom Kultury – ul. Partyzantów 13
·         godz. 15:00 – 16:00 – Koncert Orkiestry Dętej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zamościu
·         godz. 16:00  – 18:00 – koncert: koncert: Akademia Rozwoju Talentu „Violinki”, Pan Marian Szewera, Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”, Ognisko Muzyczne oraz Szkoła Muzyczna Yamaha (zespół wokalny z towarzyszeniem Perkusistów).
MULTIMED Zamość – ul Śląska 40
·         godz. 10:00 – 14:00 – „Wizyta – zbieramy dla WOŚP”
Myjnia Tomix – u. Ciepła 5
od 24.00 do 18.00 – mycie samochodów stanowiska 4, 5, 6 – zbieramy dla WOŚP.

 Kawiarenki dla wolontariuszy
·                     10:00 – 16:00 – Zarząd Osiedla Kilińskiego w Zamościu – ul. Kilińskiego 11
·                     10:00 – 18:00 – Stowarzyszenie SALVETE Zamość – ul. Ormiańska 4
·                     14:00 – 19:00 – Zamojski Dom Kultury – ul. Partyzantów 13
·                     8:00 – 20:00 – Hotel RENESANS – ul. Grecka 6
·                     8:00 – 20:00 – Hotel JUBILAT – ul.  Wyszyńskiego 52
·                     11:00 – 16:00 – Manufaktura Słodyczy „Tęcza” – ul. Solna 3
·                     12:00 – 17:00 – Restauracja „Morandówka” – ul. Staszica 25
·                     11:00 – 16:00 – Związek Nauczycielstwa Polskiego – ul. Rynek Wielki 8
·                     10:00 – 16:00 – Straż Miejska- ul. Rynek Wielki 13
·                     9:00  – 15:00 – Zarząd Osiedla PLANTY- ul. Planty 58 A
·                     9:00 – 19:00 – Spółdzielnia socjalna „Sami swoi” – ul. Łukasińskiego 12

Uwaga: program może ulegać zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *