Postępy w realizacji centrum handlowego HopStop w Zamościu

Zamość-SadowaHopStop Sadowa z kolejnym najemcą

Rossmann, największa sieć drogeryjna na polskim rynku, znajdzie się wśród najemców centrum handlowego HopStop Sadowa powstającego w Zamościu.

HopStop Zamość Sadowa to parterowy obiekt typu street mall o powierzchni 6000 m2 GLA, zlokalizowany na terenie dawnej bazy PKS. Za inwestycję odpowiada Katharsis Development, spółka, której kluczową działalnością jest realizacja projektów handlowych w formacie convenience.

– Decyzja dotycząca pozwolenia na budowę obiektu HopStop przy ulicy Sadowej jest ostateczna. Zgodnie z naszymi zamierzeniami prace budowlane rozpoczną się na przełomie września i października br. Staramy się, aby klienci zrobili tu pierwsze zakupy w III kwartale 2015 r. – powiedziała Ewa Zurman, dyrektor ds. rozwoju w Katharsis Development.

Sklep marki Rossmann zajmie w centrum handlowym powierzchnię około 400 m2. Rossmann to trzeci najemca HopStop Zamość Sadowa. Poprzednio spółka Katharsis Development podpisała umowy najmu z sieciami Media Expert i Biedronka, a obecnie finalizuje rozmowy z kolejnymi kluczowymi partnerami.

– Za projektami, które realizujemy stoją analizy świadczące o zapotrzebowaniu na nowe obiekty, w szczególności w mniejszych miastach. – deklaruje Justyna Kojak, koordynator ds. komercjalizacji w Katharsis Development. – Tworzymy ofertę dla klienta z konkretnymi zwyczajami zakupowymi. Odpowiadamy na potrzeby mieszkańców ceniących sobie bliskość, dostępność centrum handlowego, a także jego kompleksowy charakter – dodaje Justyna Kojak.

Długoterminowa strategia Katharsis Development zakłada oddanie do użytku kilkudziesięciu projektów pod wspólnym szyldem HopStop. Obecnie spółka jest aktywna w Zamościu, Siedlcach, Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie i Olsztynie. Pierwszy HopStop został otwarty w listopadzie 2013 r. w Radomiu.

Materiał nadesłany przez:
Katharsis Development
Justyna Prokop
PR Manager

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *