Nowe akty nadania stopni nauczycielskich

Z rąk władz Miasta Zamość i przedstawicieli Lubelskiego Kuratora Oświaty, nauczyciele z Zamościa i rejonu odebrali (27.08) akty nadania stopnia awansu zawodowego.

– Przed nauczycielem, bez względu na stopień awansu zawodowego, nigdy nie kończy się jego rozwój, pozyskiwanie nowych technik nauczania, nowych zasad w pedagogice, my ciągle się rozwijamy. […] Gorąco gratulując, dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że państwo dzisiaj odbieracie tytuł nauczyciela dyplomowanego; to Wasze rodziny, pracownicy kuratorium oświaty, wizytatorzy- mówił Wicekurator Oświaty Eugeniusz Pelak.

Wyrazy uznania przekazał Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk:

– Pragnę serdecznie pogratulować niesamowitego zakończenia ścieżki zawodowej, bądź też przedostatniego stopnia awansu zawodowego nauczycieli. Zawsze wiąże się to z wielkim wysiłkiem i ciężką pracą, raz jeszcze serdecznie gratuluję.

W uroczystości wzięli udział przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Lublinie Wicekurator Oświaty Eugeniusz Pelak, dyrektor Delegatury w Zamościu Monika Żur, Prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, Zastępca Prezydenta Miasta Małgorzata Bzówka, dyrektor Wydziału Oświaty Agnieszka Kowal.

Wszystkim nauczycielom serdecznie gratulujemy!

A są to:

Lista nauczycieli, którzy otrzymali akt stopnia nauczyciela mianowanego

  1. Maliszewski Piotr Maciej, I Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
  2. Rafalski Emil Sylwester, I Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
  3. Brzozowska Wioletta, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu
  4. Sadowska-Bodziuch Renata, Szkoła Podstawowa  Nr 4 w Zamościu
  5. Magryta Adam, III Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
  6. Kiecana Tomasz Mikołaj, Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
  7. Łagód Radosław Stanisław, Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
  8. Michalski Leszek Tomasz, Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
  9. Staszczak Mateusz Stanisław, Zespól Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
  10. Ciechan Ewelina Anna, Specjalny Ośrodek  Szkolno-Wychowawczy w Zamościu
  11. Frączek Marta, Specjalny Ośrodek  Szkolno-Wychowawczy w Zamościu
  12. Gołębiowska Irena, Specjalny Ośrodek  Szkolno-Wychowawczy w Zamościu
  13. Gaweda Agnieszka Joanna, Przedszkole Miejskie Nr 6 w Zamościu
  14. Paszkowska Karolina, Przedszkole Miejskie Nr 7 w Zamościu
  15. Głębocka Marta, Przedszkole Miejskie Nr 8 w Zamościu
  16. Staszczuk Marta, Przedszkole Miejskie Nr 10 w Zamościu
  17. Taras-Dziuba Marta,  Małgorzata Szkoła Podstawowa  Nr 3 w Zamościu
  18.  Borek Katarzyna, Szkoła Podstawowa  Nr 8 w Zamościu
  19.  Krysiak Dominika Żaneta, Szkoła Podstawowa  Nr 3 w Zamościu
  20.  Kmieć Katarzyna Dagna, II Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
  21.  Brykner Łukasz Ryszard, Szkoła Podstawowa  Nr 4 w Zamościu
  22.  Musiej Elżbieta Wanda, Szkoła Podstawowa  Nr 4 w Zamościu
  23.  Szczepanek Marlena, Szkoła Podstawowa  Nr 7 w Zamościu

Lista nauczycieli dyplomowanych z rejonu Kuratorium Oświaty w Lublinie Delegatura w Zamościu

  1. Micyk Katarzyna Renata, Samorządowy Zespół Szkolny w Biszczy – Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi w Samorządowym Zespole Szkolnym w Biszczy
  2. Fic Beata Anna, II Liceum Ogólnokształcące w Zamościu
  3. Edelman Beata Anna, Szkoła Podstawowa w Husynnem
  4. Muła Małgorzata Bożena, Zespół Szkół Publicznych w Suścu – Szkoła Podstawowa w Suścu
  5. Flaga Adam Rafał, Zespół Szkół w Suchowoli – Szkoła Podstawowa w Suchowoli
  6. Guz Sylwia Izabela, Szkoła Podstawowa Nr 3 im. doktora Janusza Petera w Tomaszowie Lubelskim
  7. Dej Monika, Przedszkole Samorządowe nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim
  8. Michalczuk Jolanta Elżbieta, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu
  9. Litwajtis Maja Elżbieta, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Żdanowie
  10. Mielnik-Deryło Monika Ewa, Samorządowy Zespół Szkolny we Frampolu – Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego we Frampolu
  11. Bober Iwona Ewa, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Majdanie Sopockim Pierwszym
  12. Domański Tomasz Feliks, Szkoła Podstawowa w Mołodiatyczach
  13. Łabańska Elżbieta, Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Mienianach
  14. Kwiatkowska Dorota, Szkoła Podstawowa w Czernięcinie
  15. Mazurek Weronika, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Zamościu im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu
  16. Kańska Agnieszka, Miejskie Przedszkole nr 5 w Hrubieszowie
  17. Ziółkowska Agnieszka Maria, Miejskie Przedszkole nr 5 w Hrubieszowie
  18. Bodziuch Ewa, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Żdanowie
  19. Skwarek Marta, Publiczna Szkoła Podstawowa w Szyszkowie
  20. Lisecka Monika, Szkoła Podstawowa w Jarczowie
  21. Iwanicka Marzena Maria, Szkoła Podstawowa w Chodywańcach
  22. Świderek Beata Maria, Przedszkole Samorządowe nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim
  23. Szewczyk Anna, Samorządowy Zespół Szkolny w Biszczy – Szkoła Podstawowa w Samorządowym Zespole Szkolnym w Biszczy
  24. Kuźma Aneta, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu – Technikum Nr 1 w Zamościu
  25. Łotysz Danuta Maria, Szkoła Podstawowa w Uchaniach
  26. Pisklak Agnieszka, Szkoła Podstawowa w Korchowie Pierwszym
  27. Iwańczyk Ewelina, Szkoła Podstawowa w Chmielku
  28. Wiśniewska Elżbieta, Szkoła Podstawowa w Chmielku
  29. Orzechowska Magdalena, Szkoła Podstawowa w Husynnem
  30. Kubicka Danuta, Szkoła Podstawowa w Łabuńkach Pierwszych
  31. Mazurek Jolanta, Miejskie Przedszkole nr 3 w Hrubieszowie
  32. Siwek Magdalena Ewa, Szkoła Podstawowa w Tyszowcach
  33. Winogrodzka Ilona, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Hrubieszowie
  34. Posikata Danuta Katarzyna, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bełżcu – Przedszkole Samorządowe w Bełżcu
  35. Brogowska-Wrona Joanna Zofia, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bełżcu – Szkoła Podstawowa w Bełżcu
  36. Buczak-Antosiuk Sylwia Katarzyna, Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zawadzie
  37. Wawrzusiszyn Ewelina Weronika, Szkoła Podstawowa w Typinie
  38. Budenko-Wawryk Agnieszka, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Zamościu im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu
  39. Todorczuk Eliza Maria, Bursa Międzyszkolna Nr 1 w Zamościu
  40. Wilgos Dorota, Szkoła Podstawowa w Jarosławcu
  41. Panasiński Tomasz, Szkoła Podstawowa w Machnowie Nowym
  42. Dworzycka Magdalena, Zespół Szkół Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim – Technikum w Tomaszowie Lubelskim w Zespole Szkół nr 3 w Tomaszowie Lub.
  43. Nowak Monika, Zespół Szkół Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim – Technikum w Tomaszowie Lubelskim w Zespole Szkół nr 3 w Tomaszowie Lub.
  44. Gis Robert, Zespół Szkół Nr 3 w Tomaszowie Lubelskim – Technikum w Tomaszowie Lubelskim w Zespole Szkół nr 3 w Tomaszowie Lub.
  45. Antoszek-Piasecka Małgorzata Aneta, Publiczna Szkoła Podstawowa w Mirczu
  46. Borek Monika, Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce – Szkoła Podstawowa w Tarnawatce
  47. Biszczanik Alicja Aleksandra, Szkoła Podstawowa w Józefowie
  48. Czapka Anna Zuzanna, Szkoła Podstawowa im.Jana Pawła II w Majdanie Nepryskim
  49. Zbirowska Aneta Elżbieta, Zespół Szkół w Horodle – Szkoła Podstawowa w Horodle
  50. Gaweł Andrzej, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu
  51. Szumowski Tomasz, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu
  52. Ożga Małgorzata, Szkoła Podstawowa w Teodorówce
  53. Zarzeczny Zbigniew Piotr, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Turobinie – Liceum Ogólnokształcące w Turobinie
  54. Blacha Aneta Agata, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju – Branżowa Szkoła I stopnia Nr 3 w Biłgoraju
  55. Krukowska Małgorzata, Publiczna Szkoła Podstawowa w Honiatyczach
  56. Wnuk Beata Ewa, Szkoła Podstawowa im. ks. Jerzego Popiełuszki w Bukowej
  57. Magoch Małgorzata Ewa, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju – Technikum w Biłgoraju
  58. Socha Monika, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju – Technikum w Biłgoraju
  59. Adamczuk Katarzyna, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu
  60. Piętak Renata, Samorządowe Przedszkole Nr 2 w Biłgoraju
  61. Kwiecień Sylwia, Samorządowe Przedszkole Nr 2 w Biłgoraju
  62. Babiak Dariusz, Szkoła Podstawowa Nr 6 w Zamościu
  63. Kurp Marta, Samorządowa Szkoła Podstawowa w Goździe Lipińskim
  64. Borowiec Edyta Agnieszka, Szkoła Podstawowa nr 1 w Biłgoraju
  65. Maśko Marta Monika, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju – Technikum w Biłgoraju
  66. Mroczek Łucja, Zespół Szkół Samorządowych w Tereszpolu Zaorendzie – Zespół Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie – Szkoła Podstawowa z oddziałami gimnazjalnymi
  67. Bur Tamara, Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Komarowie – Osadzie
  68. Kurasiewicz Joanna, Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Biłgoraju
  69. Dołba Magdalena Anna, Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej
  70. Pachuta Tomasz, Szkoła Podstawowa w Zwierzyńcu
  71. Grzesik Patrycja, Publiczna Szkoła Podstawowa w Łaszczowie
  72. Olszewski Tomasz, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Zamościu im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu
  73. Trojanowski Łukasz Andrzej, Szkoła Podstawowa Nr 8 w Zamościu
  74. Brożek Ewa, Szkoła Podstawowa Nr 3 w Zamościu
  75. Cichosz Anna Katarzyna, Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Płoskiem
  76. Zawada Sławomir Piotr, Szkoła Podstawowa w Lipsku
  77. Papierz Marek, Zespół Szkół w Goraju – Szkoła Podstawowa im. gen. Władysława Sikorskiego w Goraju
  78. Kawalec Iwona Beata, Szkoła Podstawowa w Lipsku
  79. Orzechowska Aleksandra, Przedszkole Miejskie Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
  80. Mielniczuk Marta, Przedszkole Miejskie Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Zamościu
  81. Zbiegień Ewa Krystyna, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szczebrzeszynie
  82. Banach Urszula Ewa, Szkoła Podstawowa Nr 1 w Szczebrzeszynie
  83. Lachowska Aneta, Przedszkole Samorządowe Nr 2 Sportowo-Artystyczna Akademia Uśmiechu w Tomaszowie Lubelskim
  84. Antoniewicz Wojciech, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu – Technikum Nr 3 w Zamościu
  85. Wojciechowska Katarzyna, Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. Jana Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim
  86. Lorenz Anna Janina, Technikum w Tomaszowie Lubelskim w Zespole Szkół nr 4 w Tomaszowie Lub

(inf. UM Zamość)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *