Kandydaci będą debatować

Na piątek, 28 września w hotelu Artis w Sitańcu zaplanowano kolejne spotkanie członków Unii Szefów Firm Zamojszczyzny. Ważnym i bardzo ciekawym punktem tego wydarzenia będzie debata z udziałem kandydatów na stanowisko Prezydenta Zamościa. Udział w niej potwierdziło troje z czworga kandydatów. Jeżeli  poseł Jarosław Sachajko zdoła zmienić swój terminarz to także pojawi się na debacie.

Debata ma charakter zamknięty (bez udziału publiczności) i dotyczyć będzie wyłącznie tematyki gospodarczej i wizji rozwoju miasta. Zaproszenie na debatę otrzymali tylko przedstawiciele mediów.

Prognozowany porządek spotkania20

15:15 – 15:30 – Otwarcie spotkania, sprawy statutowe, Kwadrans Gospodarczy

15:30 – 17:00 – DEBATA KANDYDATÓW NA URZĄD PREZYDENTA MIASTA ZAMOŚĆ – temat: PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ I ROZWÓJ GOSPODARCZY ZAMOŚCIA

17:10 – 19:30 – „Biznes Lubelskie 2018” – Podczas wydarzenia pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego przedstawią możliwości atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych. Z kolei lokalny przedsiębiorca – Grzegorz Gruza, Wiceprezes Bon Appetit Sp. z o.o. opowie jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie. O tym jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i siebie podczas publicznych wystąpień, rozmów biznesowych i kontaktów z mediami poprowadzi Anna Dąbrowska, wielokrotnie nagradzana i wyróżniana dziennikarka TVP3 Lublin.

Zakończeniem spotkania będzie wspólna kolacja.

Partnerem naszego spotkania jest Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego.

(na podst. inf. Unii Szefów Firm Zamojszczyzny)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *