XIV Diecezjalny Turniej Halowej Piłki Nożnej – wręczenie pucharów

Wydział Duszpasterstwa Ogólnego Kurii Zamojsko-Lubaczowskiej zorganizował 25 listopada 2017 r. XIV Diecezjalny Turniej Halowej Piłki Nożnej dla Liturgicznej Służby Ołtarza Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, który odbył się w hali OSiR Zamość.

Po rozegraniu meczy finałowych swoje umiejętności piłkarskie zaprezentowali goście, wśród nich jako pierwszy strzał z karnego na bramkę wykonywał Marian Rojek bp.Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Następnie odbyła się ceremonia wręczenia medali i pucharów.

W Turnieju finałowym wzięły udział drużyny z Parafii;
Kategoria szkoły średnie – lektorzy starsi
1. Parafia Huta Krzeszowska pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
2. Parafia Czerniczyn pw. Św. Jana Chrzciciela
3. Parafia Tomaszów Lub. Pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
4. Parafia pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu

Kategoria 7 SP i 2-3 Gimnazjum – lektorzy
1. Parafia Tarnogród pw. Przemienienia Pańskiego
2. Parafia Miączyn pw. Św. Michała Archanioła
3. Parafia Stary Dzików pw. Trójcy Przenajświętszej
4. Parafia Sitaniec pw. Św. Bartłomieja Ap.

Kategoria 5 – 6 SP – ministranci starsi
1. Parafia Łukowa pw. Wniebowzięcia NMP
2. Parafia Miączyn pw. Św. Michała Archanioła
3. Parafia Oleszyce pw. Narodzenia NMP
4. Parafia Łabunie pw. MB Szkaplerznej

Kategoria 3 – 4 SP – ministranci młodsi
1. Parafia Górecko Kościelne pw. Św. Stanisława Biskupa
2. Parafia Zawalów pw. MB Różańcowej
3. Parafia Oleszyce pw. Narodzenia NMP
4. Parafia Lipsko k. Zamościa pw. Św. Jana Chrzciciela

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ

SZKOŁY ŚREDNIE – lektorzy starsi
1.miejsce Parafia Tomaszów Lub. Pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa
2.miejsce  Parafia pw. Świętej Bożej Opatrzności w Zamościu
3.miejsce  Parafia Huta Krzeszowska pw. Podwyższenia Krzyża Świętego
4.miejsce Parafia Czerniczyn pw. Św. Jana Chrzciciela

Król Strzelców: Kacper Nastałek-Tomaszów Lubelski 8 bramek
Najlepszy Zawodnik: Jan Raczkiewicz-Tomaszów Lubelski
Najlepszy Bramkarz: Szymon Dybała-Zamość
Nagroda Fair Play: Grzegorz Kulik-Zamość

GIMNAZJUM – lektorzy
1. Parafia Miączyn pw. Św. Michała Archanioła
2. Parafia Stary Dzików pw. Trójcy Przenajświętszej
3. Parafia Tarnogród pw. Przemienienia Pańskiego
4. Parafia Sitaniec pw. Św. Bartłomieja Ap.

Król Strzelców: Łukasz Hrysiak-Miączyn 3 bramki
Najlepszy Zawodnik: Sebastian Chodacki-Miączyn
Najlepszy Bramkarz: Arkadiusz Brzyski-Stary Dzików
Nagroda Fair Play: Dawid Gruszecki-Miączyn

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. V – VI – ministranci starsi
1. Parafia Oleszyce pw. Narodzenia NMP
2. Parafia Miączyn pw. Św. Michała Archanioła
3. Parafia Łabunie pw. MB Szkaplerznej
4. Parafia Łukowa pw. Wniebowzięcia NMP

Król Strzelców: Jakub Lorenc-Oleszyce 7 bramek
Najlepszy Zawodnik: Jakub Lorenc-Oleszyce
Najlepszy Bramkarz: Aleksander Puka-Oleszyce
Nagroda Fair Play: Kacper Czerniak-Łukowa

SZKOŁY PODSTAWOWE KL. III – IV – ministranci młodsi
1. Parafia Oleszyce pw. Narodzenia NMP
2. Parafia Lipsko k. Zamościa pw. Św. Jana Chrzciciela
3. Parafia Zawalów pw. MB Różańcowej
4. Parafia Górecko Kościelne pw. Św. Stanisława Biskupa

Król Strzelców: Norbert Sopel-Oleszyce 10 bramek
Najlepszy Zawodnik: Norbert Sopel-Oleszyce
Najlepszy Bramkarz: Paweł Detko-Lipsko k/Zamościa
Nagroda Fair Play: Samuel Kulik-Górecko Kościelne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *