,, Nie chcę innych kobiet ” – najnowszy klip Zespołu STRYCH

Zespół STRYCH zaprasza do najnowszej  swojej produkcji p.t. Nie chcę innych kobiet.
Utwór promuje  najnowszą (drugą) płytę, która wkrótce się ukaże.

Strych to grupa muzyczna z Hrubieszowa w skład, której wchodzą doświadczeni muzycy. Kreatywni i kochający muzykę nad życie ludzie, którzy swoim przekazem pragną dać słuchającym trochę radości, dobrej zabawy i chwili przyjemności każdego dnia. Zespół został okrzykniętym najlepszym debiutem ostatnich lat.

Zespół powstał na początku 2011 roku z założeniem grania muzyki Pop,Club, Dance, Disco. Założycielem i menadżerem grupy jest Bartłomiej Majewski (MAYER)- perkusista i wokalista.

Rok 2012 zaowocował wydaniem pierwszej płyty „Samadasz” przez Wydawnictwo Muzyczne Folk.

Ze strychem kojarzą się miłe wspomnienia, ciekawe momenty, ważne przedmioty. Jesteśmy więc połączeniem nowego i starego, tradycyjnego z oryginalnym, ponadczasowego

z niepowtarzalnym dlatego też materiał zgromadzony na krążku jest swoistą eksplozją muzyczną gatunków DISCO, DANCE, POP skierowaną zarówno do starszego jak i młodszego pokolenia

Płyta „Samadasz” jest idealnym przykładem, że na jednym krążku można znaleźć całą mieszankę wybuchową, którą oferujemy swoim fanom. Grupa jest także autorem hitu skomponowanego na EURO 2012 „Ruszaj Polsko” .

W 2012 roku zespół brał udział w Disco Hit Festiwal Kobylnica. Melodyjne piosenki szybko zyskały wielu fanów w całym kraju. Nasze utwory często goszczą na antenach polskich rozgłośni radiowych w m.in. Radia Lublin również internetowych. Strych można zobaczyć też w telewizji. Dotychczas przy tworzeniu materiałów zespół podejmował współpracę z Emilem Jeleniem oraz Zbyszkiem Bieniakiem.

W czasie koncertów granych zawsze na żywo grupa wykonuje swój autorski materiał jak również covery hitów z ostatnich dekad. Strych koncertuje w całym kraju w dużych miastach i małych miejscowościach, ciesząc się sporym zainteresowaniem publiczności.

Zapraszamy do odwiedzania strony zespołu /grupastrych.pl

A oto najnowsza produkcja.

[youtube comwatch?v=jpfiZo4hUzQ&feature=share&list=RDjpfiZo4hUzQ]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *