7 maja 2014 r. Strategia rozwoju Zamościa – zaproszenie do współpracy

Strategia rozwoju Zamościa – zaproszenie do współpracy

W związku z trwającymi pracami nad opracowaniem Zintegrowanej Strategii Rozwoju Zamościa na lata 2014 – 2022 zapraszamy wszystkich mieszkańców do włączenia się w proces tworzenia strategii.

Do chwili obecnej w ramach prac nad strategią przeprowadziliśmy ankietyzację mieszkańców w zakresie jakości życia w mieście. Kolejnym etapem będą spotkania warsztatowe, które odbędą się w dniach 16.05. oraz 29.05.2014 r. w sali Consulatus zamojskiego ratusza, na które serdecznie zapraszamy.

Prace będą odbywały się w trzech podzespołach tematycznych:
Podzespół I – do spraw społecznych,
Podzespół II – do spraw zasobów i potencjałów Miasta,
Podzespół III – do spraw gospodarczych i promocji Miasta.

Chęć uczestnictwa w pracach nad Strategią Rozwoju Miasta Zamość należy zgłaszać  w terminie do 14 maja br. na adres mailowy: wrg@zamosc.um.gov.pl, telefonicznie 84 677 24 44 lub osobiście w Wydziale Inwestycji, Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miasta Zamość, ul. Pereca 12 (I piętro). W zgłoszeniu prosimy o zaznaczenie podzespołu, w którego pracach zainteresowani mieszkańcy chcieliby wziąć udział.

Dodatkowych informacji udziela Pani Emilia Biłant podinspektor w Wydziale Inwestycji, Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miasta Zamość tel. 84 677 24 44 e-mail: emiliabilant@zamosc.um.gov.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *