22 listopada pod patronatem Prezydenta Miasta Zamościa – Konferencji „W świecie cyfrowym”

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji zaprasza 22 listopada (piątek) w godz. 10 -16, na konferencję szkoleniową „W świecie cyfrowym – szkolenia, warsztaty, kursy” realizowaną w ramach zadania publicznego na zlecenie Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji, w gościnnych progach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu.
Podczas konferencji prezentowane są różne zagadnienia z zakresu ICT, w tym e-safety oraz e-obywatel, a także program eTwinning – Europejska Współpraca Szkół, realizowany w ramach zadań edukacyjnych Komisji Europejskiej.
Konferencja skierowana jest do szeroko rozumianego środowiska edukacyjnego Zamościa i okolic oraz dalszych terenów województwa lubelskiego, do nauczycieli i dyrektorów szkół, także rodziców, czy po prostu osób chcących podnieść swoje kompetencje cyfrowe. Udział w konferencji wraz z sesją warsztatową jest bezpłatny.
Konferencja zawiera również sesję warsztatową w laboratoriach komputerowych z dostępem do Internetu. Rejestracja na konferencję oraz dokładny program dostępny jest na stronie projektu: http://konferencje.frse.org.pl/swiat-cyfrowy lub www.etwinning.pl
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji jest agencją narodową i w imieniu odpowiednich Ministerstw już od 20 lat realizuje europejskie programy edukacyjne, również w ramach Programu LLP, w tym takie jak Erasmus oraz Leonardo da Vinci.

info.Biuro Programu eTwinning

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *